Mutfak Cam Kapı

Sürgülü cam kapılar 2000 li yıllardan sonra en çok tercih edilen kapı modellerindendir. Şeffaf olabileceği gibi müşteri tercihleri doğrultusunda renkli cam çeşitlerinden de yapılabilmektedir. Ofisler ve bazı dükkanlar için tercih edilen sürgülü cam kapılar artık evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Evin bölümlerinde en çok tercih edilen kısım ise mutfaklar bulunmaktadır.

Mutfaklar için tasarlanmış dekoratif cam kalpılar ağırlığından dolayı zamanla çeşitli arızalar çıkartabilirler. Cam kapı servisi ekibimiz işinde deneyimlidir ve teknik bilgiye sahip ustalardır. Cam kapıların arıza durumlarında bakım onarım veya tamir hizmeti uygun fiyat kaliteli işçilikle yapmaktadır. Cam kapıların yer hidrolikleri yağ kaçırmaya başladığında kapı durması gereken merkezde durmayacak kendiliğinden açılacak yada hafif rüzgarda bile yerinde durmayıp kendi kendine açılıp kapanacaktır boşluklu çalışacak.

Cam kapının menteşesi aşındığında veya vidaları gevşediğinde ön tarafa doğru sarkacak açılış kapanış sırasında yere sürtünerek zorlukla kapanır veya üst kısmı duvar veya cam bölmeye çarparak kapanmaya çalışacaktır. Bu gibi menteşe arızalarında veya kapınızın her türlü sorununda bizi her an arayabilirsiniz.

Tamirini yaptırmadığınız cam kapılarınızın kırılma riski vardır.

Cam kırılgan bir üründür camınız kırılmadan patlamadan tamir ettirin.

Servis numaralarımız sağ tarafta ve alt tarafta. Bu numaralardan bize ulaşabilirsiniz

Tags